Reklama
Czwartek, 4 czerwca
17°C Jelenia Góra

U „Młodych Duchem” wiele się dzieje

Audio

Czytaj na głos

Ciekawe i oryginalne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem” dla osób w wieku 50+ odbywają się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.

Autor: P–T 1 min czytania

Już 4 lutego o godz. 16.00 odbędzie się wieczór autorski Agaty Szmigrodzkie. Gość to nie tylko mistrzyni tańca, ale również pisarka. Uczestnicy spotkania poznają jej twórczość oraz będą mieli okazję porozmawiać o książce „Trocek Pocieszka” i nie tylko. Odbędzie się pokaz tańców orientalnych i flamenco, koncert Zbigniewa Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego (autorów muzyki do tekstów Agaty Szmigrodzkiej i wykonawców piosenek) oraz czytanie tekstów artystki przez uczestników spotkań Klub Seniora "Młodzi Duchem".

A 8 lutego o godz.16.00 – „Kino Gatunków” - spotkanie z Waldemarem Wilkiem, który opowie o pierwszych gatunkach kinowych. Odbędzie się emisja filmu „Wielki napad na pociąg” z 1902 r. (reż. Edwin Porter).

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra Do negocjacji Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka