Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 12037
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: U „Młodych Duchem” wiele się dzieje

Niedziela, 29 stycznia 2017, 15:37
Aktualizacja: 15:40
Autor: P–T
Jelenia Góra: U „Młodych Duchem” wiele się dzieje
Fot. Użyczone/ P–T
Ciekawe i oryginalne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem” dla osób w wieku 50+ odbywają się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp jest wolny.

Już 4 lutego o godz. 16.00 odbędzie się wieczór autorski Agaty Szmigrodzkie. Gość to nie tylko mistrzyni tańca, ale również pisarka. Uczestnicy spotkania poznają jej twórczość oraz będą mieli okazję porozmawiać o książce „Trocek Pocieszka” i nie tylko. Odbędzie się pokaz tańców orientalnych i flamenco, koncert Zbigniewa Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego (autorów muzyki do tekstów Agaty Szmigrodzkiej i wykonawców piosenek) oraz czytanie tekstów artystki przez uczestników spotkań Klub Seniora "Młodzi Duchem".

A 8 lutego o godz.16.00 – „Kino Gatunków” - spotkanie z Waldemarem Wilkiem, który opowie o pierwszych gatunkach kinowych. Odbędzie się emisja filmu „Wielki napad na pociąg” z 1902 r. (reż. Edwin Porter).

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
912
Zofia
38%
Rozalia
13%
Julia
35%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego ceny mieszkań nie spadają mimo rekordowej podaży?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Seniorzy
Najpierw była Zorka, później Celwiskoza, a następnie... żłobek
 
112
Pijana rowerzystka potrącona na przejściu
 
Czechy
Będą ładne widoki i utrudnienia na drogach
 
Kultura
Lem na scenie: premiera w Zdrojowym Teatrze Animacji
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group