Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 8622
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tytuły za zasługi dla Sobieszowa przyznane

Poniedziałek, 23 stycznia 2017, 9:45
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 11:01
Autor: AP
Jelenia Góra: Tytuły za zasługi dla Sobieszowa przyznane
Fot. AP
Tradycyjnie, w styczniu Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa organizuje spotkanie noworoczne w MDK Muflon, na którym wręczany jest honorowy tytuł "Zasłużony dla Sobieszowa". Za rok 2016 kapituła w uznaniu zasług i działalności społeczno–sportowych i kulturalno–oświatowych na rzecz lokalnej społeczności Sobieszowa wyróżniła: Małgorzatę Kruczkowską i Dorotę Skowron.

Tytuły przyznawane są od 2000 roku osobom najbardziej zaangażowanym w pracę na rzecz Sobieszowa. I mimo że nie idą za nimi żadne nagrody pieniężne - a tylko wręczane są symboliczne pamiątkowe dyplomy i kwiaty – uhonorowani bardzo sobie tytuły cenią.

- Jest to forma podziękowania za ciężką pracę na rzecz naszej małej ojczyzny, ale i próba zachęcenie innych do aktywnego działania - mówił prezes Stowarzyszenia Janusz Wojtas.

Drobne upominki wyróżnionym paniom ufundowali: prezydent Miasta Marcin Zawiła, dyrektor Karkonoskiego Parku Narodowego Andrzej Raj, posłanka Zofia Czernow, gratulacje przesłał senator Krzysztof Mróz.
W części artystycznej spotkania wystąpiły dzieci z Przedszkola Nr 11"Krasnala Hałabały" z grupy Krasnoludki. Zaprezentowano teledyski zrealizowane podczas warsztatów artystycznych w MDK Muflon, a dedykowane każdej z wyróżnionych pań.

Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez panie z Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
806
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group