Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 12343
Zalogowanych: 59
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tymczasowy areszt za handel narkotykami

Czwartek, 25 stycznia 2018, 7:17
Aktualizacja: 7:19
Autor: 112
Policjanci Wydziału z Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze i zatrzymali 22–letniego mieszkańca powiatu jeleniogórskiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz o ich sprzedaż, w tym nieletnim.

17 stycznia policjanci zatrzymali 22-latka na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Jego zachowanie zwróciło ich uwagę. Mężczyzna był bardzo nerwowy. Okazało się, że miał marihuanę i 3 tabletki ecstasy. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

W trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności okazało się, że 22-latek w okresie od 1 czerwca do 30 listopada 2017 handlował narkotykami, w tym sprzedawał je małoletnim.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze i na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
905
Dobry pomysł
49%
To jest niedopuszczalne
33%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co zmieni polska bomba atomowa?
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Wypadek na Konstytucji 3 Maja
 
Czechy
Za naszą południową granicą naprawdę jest co zwiedzać
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Jednodniowa „ucieczka” w Góry Suche. Z Jeleniej Góry do „Andrzejówki”
 
Aktualności
Powiat po audycie drogi 366
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group