Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 6974
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 27 stycznia 2008, 15:23
Aktualizacja: 15:32
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. ROB
W najnowszym, 68. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.
Podglądacze na basenie
Na jedynej miejskiej pływalni zamontowano monitoring. Ludzie są oburzeni, dyrekcja zapewnia, że to poprawi bezpieczeństwo. Czy to na pewno jedyny powód?

Wyrok na al. Wojska Polskiego
Aby dokonać rewitalizacji historycznego traktu, trzeba wymiany pokoleń i rzeki pieniędzy. Czy plany odniawiania tego traktu są realne?

Horror przed balem
Olbrzymi stres przeżyli przed studniówką uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych w Jeleniej Górze. Omal nie przepadł im niezapomniany bal i spore pieniądze, które na niego wyłożyli. Wszystko w związku z żałobą narodową.

Gaszą po kieluchu
– To nieprawda, że strażacy jeżdżą po pijanemu do pożarów i bez wody – mówi Tadeusz Pękalski, naczelnik Wydziału Operacyjnego PSP w Jeleniej Górze. To odpowiedź na pojawiające się w komentarzach pogłoski o akcjach z udziałem nietrzeźwych ochotników.

Na fiskusa nie ma bata
Półtora roku wystarczyło, aby urzędnicy skarbowi doprowadzili do bankructwa prężną firmę Kordex. Zrobili to tak nieudolnie, że przegrali sprawę w Wojewódzkim Sądzie Administracyjny. Co zrobi pokrzywdzony przedsiębiorca?

Klient jak przestępca
Łukasza Białowąsa kierowniczka marketu Kaufland nazwała złodziejem. Nie miała racji, ale konsekwencji nie poniosła. Dyrektor placówki argumentuje, że każdemu może się to zdarzyć, więc nic się nie stało.

Słodkie cuda
Torty, babeczki, rolady, fantazyjne ciastka wyczarowywali w sobotę młodzi adepci sztuki cukierniczej. Wszystko to powstawało w Piechowicach, w zakładzie piekarniczym Halutek, gdzie odbywał się 8 Dolnośląski Turniej w zawodzie cukiernik.

Wielki jubileusz!
Jelenia Góra im starsza tym lepsza: to hasło obchodów 900. rocznicy założenia miasta. Nie spełniły się czarne scenariusze, że z okazji tych zacnych urodzin w mieście nic nie będzie się działo.

Kłótnia o rury
O awanturze w gminie Stara Kamienica, wywołanej budową kanalizacji i wodociagów. – Dlaczego Wojcieszyce będą miały wodę szybciej niż my? – denerwują się ludzie w Barcinku i Rybnicy.

Poradnik Jelonki...
...a w nim m.in. o tym, jak ustrzec się oszustów podczas zakupów przez Internet.

Nie chcą mata
Katarzyna i Agata Dwilewicz swoją przygodę z szachami rozpoczęły dwa lata temu. Na początku miała być to niewinna zabawa na komputerze, jednak już po kilku krótkich treningach siostry zaczęły odnosić spore sukcesy.

Ponadto:
– Z lotu ptaka
– plebiscyt na ulubione przedszkole
– Jelonka wczoraj
– poradnik Jelonki
– 2 strony sportu
– ponad 700 ogłoszeń drobnych

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1161
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group