Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7285
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 25 listopada 2007, 15:16
Aktualizacja: 15:18
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. ...
W najnowszym, 59. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

Rok szefa – 365 dni temu Marek Obrębalski zmiażdżył Miłosza Sajnoga w wyborach prezydenckich. Co zrobił do dziś? Konkurent wystawił mu jedynkę.

Zagrali dla Soni – Uczniowie „Ekonoma” zorganizowali koncert na rzecz swojej koleżanki Soni, która walczy z ciężką chorobą. Dziewczyna podziękowała, dedykując im wiersz.

Coś tu śmierdzi – Fetor z miejskiej oczyszczalni uprzykrza życie mieszkańcom. Wieczorem w mieście trudno wytrzymać. Zmodernizowana za grube miliony złotych oczyszczalnia ścieków miała sprawić, że smród zniknie. Nic z tego – jest jeszcze większy. I tak naprawdę nikt nie wie, dlaczego.

Przeklęta Wolności – Gdyby projektanci przebudowy najdłuższej w mieście ulicy przewidzieli, że 30 lat po jej poszerzeniu nie będzie dnia bez kolizji, kraksy czy wypadku, najpewniej rzuciliby tę robotę w diabły. Ale nie byli jasnowidzami, a trakt łączący centrum miasta z Cieplicami niesie grozę śmierci.

Zbrodnia na placu Ratuszowym – Do katastrofy wystarczyły już tylko spychacze i buldożery, aby późniejszego denata dobić i pochować. Zbrodniarzem był system – ofiarą rynek jeleniogórski.

Ma serce – Czasami ludzie mylą go ze znanym w mieście piekarzem. Nie obraża się, choć jest doktorem klimatologii. Piekarz potrzebny i zacny fach – mawia. Bez niego nie byłoby chleba. A chleb daje dobroć. Kim jest Józef Liebersbach?

Żyć jak ludzie – Dzięki nam, pięcioosobowa rodzina dostała mieszkanie. – Wreszcie będziemy nornalnie żyć – mówi Danuta Molenda. Na wysokości zadania stanęły władze Szklarskiej Poręby.

Porcja rozmaitości – O pannach roztropnych pisze Wojciech Jankowski, a oko naczelnego przygląda się studniówkowemu obyczajowi, który łączy młodzież oraz polityków.

Z lotu ptaka – Zobacz miasto z pokładu samolotu. Może rozpoznasz Twój dom?

Trzeci wymiar Jelonki – Stare w zestawieniu z nowym. Co przez dziesięciolecia zmieniło się w naszym mieście?

Kolegium znowu bez pieniędzy – czyli sposób na to, jak utopić klub sportowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group