Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 6518
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Turystyczna „wizytówka”. Nie śmiećmy!

Poniedziałek, 7 marca 2011, 9:05
Aktualizacja: 9:06
Autor: RED
REGION: Turystyczna „wizytówka”. Nie śmiećmy!
Fot. Z. Leszek
W opublikowanym wczoraj tekście Paweł Kucharski zastanawiał się, jak uczynić z Kotliny Jeleniogórskiej raj. Zbigniew Leszek, szef Towarzystwa Izersko–Karkonoskiego ripostuje: przede wszystkim posprzątajmy!

Pan Zbigniew przysłał nam swoistą pamiątkę z wczorajszej wycieczki rowerowej. Zdjęcie komentarza nie wymaga. Z całą pewnością w Kotlinie Jeleniogórskiej takich obrazków jest znacznie więcej. Bałagan to domena wielu mieszkańców, którzy nie zważając na aspekty estetyczne i promocyjne, wyrzucają śmieci nawet tuż przy turystycznych atrakcjach. Dzikie wysypiska brudów będą z pewnością liczniejsze po podwyżce opłat za wywóz nieczystości. Dla wielu jakość środowiska znaczy mniej niż zasobność portfeli. A problemu – jak dotąd – nie udało się rozwiązać.

Korzystając z okazji Zbigniew Leszek zaprasza w imieniu Towarzystwa Izersko-Karkonoskiego zaprasza na rozpoczęcie sezonu rowerowego. 27 marca (niedziela) odbędzie się wycieczka rowerowa na Halę Krzyżową i Przełęcz Rędzińską, gdzie o tej porze roku można podziwiać łany kwitnącej śnieżycy wiosennej. Zbiórka o godz. 10:00 koło Rosmanna na Zabobrzu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group