Wtorek, 23 czerwca
25°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy
reklamy

Turów Zgorzelec rozbity

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Młodzicy Sudetów Jelenia Góra mogą żałować, że biorą udział w rozgrywkach swojej kategorii wiekowej poza konkursem, bowiem radzą sobie bardzo dobrze. W spotkaniu przeciwko ekipie Turowa Zgorzelec ekipa Pawła Minciela zwyciężyła 110:35.

reklamy

Na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej tylko w pierwszej kwarcie toczyła się wyrównana walka - tę część gry wygrali jeleniogórzanie 18:13. W kolejnych odsłonach gospodarze dominowali znacznie bardziej i wygrali wysoko 110:35.

W ostatniej kolejce Sudety zagrają w Zielonej Górze z Green Star Bricomarche BC (20.12, godz. 10:00). Dotychczas jeleniogórzanie wygrali 8 spotkań, a 1 przegrali, ale nie wezmą udziału w rozgrywkach na szczeblu centralnym ponieważ mają w swoim składzie kilku zawodników powyżej 13. roku życia i w związku z tym grają poza konkursem.

KS Sudety Jelenia Góra - PGE Turów Zgorzelec 110:35 (18:13, 34:8, 36:7, 22:7)

Sudety: Klin 26, Suchecki 17, Zieliński 15, Rajkowski 12, Jadach 12, Chęć 10, Dąbrowski 6, Gerono 4, Kaszewski 4, Łabuda 2, Cichy 2, Górawski. Turów: Świdwa 9, Zarzecki 9, Kulisz 7, Sadowski 3, Napiórkowski 2, Wardęga 2, Stecyna 2, Wużyński 1, Rejman, Wanopulos.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Dodatkowy dochód - Współpraca online Szukam kilku wyjątkowych osób do współpracy! Szukasz dodatkowego dochodu, możliwości rozwoju i działania na własnych zasadach? Zapraszam do kontakt… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Szukamy kucharzy z pasją i dobrym humorem! Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska: • Kucharz Śniadaniowy • Kucharz Bufetowy • Kucharz A la Carte Praca w Staniszowie, ul. Zdr… Praca na zmywaku - dorywcza w weekendy od zaraz Poszukujemy osoby do pracy w weekendy na zmywaku w hotelu Termy Karkonosze w Staniszowie. Praca od zaraz. Twój zakres obowiązków -dbanie o o… Zatrudnię mechaników, ślusarzy, spawaczy Firma Spaw-Mont zatrudni mechaników, ślusarzy, spawaczy. Praca delegacyjna ( Niemcy). Tel 508083209

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka