Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4863
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Turniej Karkonosze Cup rozpoczęty

Niedziela, 3 lipca 2016, 11:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 lipca 2016, 7:41
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Turniej Karkonosze Cup rozpoczęty
Fot. Przemek Kaczałko
Cykl trzech imprez pod hasłem Karkonosze Cup, w których miłośnicy siatkówki plażowej mają okazję przetestować nowe boisko przy jeleniogórskim markecie Leroy Merlin – wystartował. W sobotę (2.07) sześć 2–osobowych zespołów przystąpiło do pierwszego z cyklu turniejów organizowanych przez TKKF Orle.

Boisko jest ładne, da się na nim grać. Na początek jest całkiem dobra frekwencja – uznał Marian Mójta z TKKF Orle. Kolejne turnieje zaplanowane są na 6 sierpnia oraz 11 września. Kto nie zdołał pojawić się w pierwszym dniu rywalizacji, nic straconego. W klasyfikacji generalnej brane są pod uwagę wyniki z dwóch najlepszych edycji, a więc nie trzeba brać udziału we wszystkich. - Są wakacje, ludzie wyjeżdżają na urlopy. Nie można „kasować” zawodnika, że nie przyjechał na któryś z turniejów - uzasadnił organizator.

W poprzednich latach turniej rozgrywany był na basenie miejskim przy ul. Sudeckiej, ale w związku z wybudowaniem nowego boiska, który w prezencie od marketu budowlanego otrzymało TKKF Orle, zdecydowano o przeniesieniu imprezy. Nie jest wykluczone, że w sierpniu uda się zagrać ponownie na basenie, ale to zależne jest od wyniku rozmów z dyrektorem MOS-u.

W sobotnich zawodach wzięli udział siatkarze z Leśnej, Marciszowa oraz Jeleniej Góry.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group