Piątek, 26 czerwca
32°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Turniej Karkonosze Cup rozpoczęty [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Cykl trzech imprez pod hasłem Karkonosze Cup, w których miłośnicy siatkówki plażowej mają okazję przetestować nowe boisko przy jeleniogórskim markecie Leroy Merlin – wystartował. W sobotę (2.07) sześć 2–osobowych zespołów przystąpiło do pierwszego z cyklu turniejów organizowanych przez TKKF Orle.

reklamy

Boisko jest ładne, da się na nim grać. Na początek jest całkiem dobra frekwencja – uznał Marian Mójta z TKKF Orle. Kolejne turnieje zaplanowane są na 6 sierpnia oraz 11 września. Kto nie zdołał pojawić się w pierwszym dniu rywalizacji, nic straconego. W klasyfikacji generalnej brane są pod uwagę wyniki z dwóch najlepszych edycji, a więc nie trzeba brać udziału we wszystkich. - Są wakacje, ludzie wyjeżdżają na urlopy. Nie można „kasować” zawodnika, że nie przyjechał na któryś z turniejów - uzasadnił organizator.

W poprzednich latach turniej rozgrywany był na basenie miejskim przy ul. Sudeckiej, ale w związku z wybudowaniem nowego boiska, który w prezencie od marketu budowlanego otrzymało TKKF Orle, zdecydowano o przeniesieniu imprezy. Nie jest wykluczone, że w sierpniu uda się zagrać ponownie na basenie, ale to zależne jest od wyniku rozmów z dyrektorem MOS-u.

W sobotnich zawodach wzięli udział siatkarze z Leśnej, Marciszowa oraz Jeleniej Góry.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka