Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8785
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tu też ryzykują życie?

Czwartek, 25 kwietnia 2019, 6:02
Aktualizacja: Sobota, 27 kwietnia 2019, 12:50
Autor: WAC
Jelenia Góra: Tu też ryzykują życie?
Fot. WAC
O bardzo niebezpiecznej "zabawie" młodzieży przy zabobrzańskim pumptracku poinformowała nas jedna z naszych Czytelniczek. Twierdzi, że była świadkiem jak młodzi ludzie, aby się popisać przed rówieśnikami, wchodzili na słup energetyczny.

O tym, jak tragicznie może się to skończyć przekonaliśmy się kilka dni temu. Przypomnijmy. W miniony wtorek (23.04) 16-letni chłopak doznał ciężkich poparzeń oraz innych obrażeń, po tym jak został porażony prądem i spadł z wysokości po wejściu na słup wysokiego napięcia przy ul. Lwóweckiej.

Do tej pory nie mieliśmy żadnego sygnału na temat tego typu zachowań młodzieży w pobliżu pumptracku – mówi p.o. komendanta jeleniogórskiej straży miejskiej Jacek Winiarski. - Nie zarejestrowały tego też kamery miejskiego monitoringu. Jeśli tego typu sytuację, o których informuje Czytelniczka Jelonki.com miały miejsce, to miały one charakter incydentalny
Na każdym tego typu urządzeniu jak słup energetyczny znajdują się tabliczki informujące o śmiertelnym zagrożeniu jakie niosą za sobą próby wchodzenia nań - dodaje podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. - W związku z tym należy je ocenić jako skrajnie niebezpieczne i nieodpowiedzialne. Dlatego w przypadku zauważenia podobnych sytuacji należy bezzwłocznie powiadomić policję lub straż miejską. Jeśli chodzi o to konkretne miejsce, to nie posiadam informacji, aby policjanci byli świadkami lub podejmowali interwencje wobec kogokolwiek próbującego wchodzić na słup - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

16
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
3%
Nudzi
6
8%
Smuci
6
8%
Złości
49
62%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group