Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9561
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzeba poczekać na boisko

Wtorek, 20 lipca 2021, 11:17
Aktualizacja: 11:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Trzeba poczekać na boisko
Fot. Przemek Kaczałko
Po wielu latach oczekiwania Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze miał się doczekać rozpoczęcia budowy boiska zewnętrznego, jednak niezależne od Miasta okoliczności sprawiły, że trzeba będzie jeszcze poczekać.

Przedmiotem zamówienia mają być roboty budowlane, mające na celu przebudowę boiska sportowego wraz z przebudową muru oporowego przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze. W zakres robót budowlanych wchodzą: przebudowa muru oporowego polegająca na rozbiórce istniejącego muru i w jego miejsce wykonanie nowego, żelbetowego, przebudowa boiska sportowego polegająca na rozbiórce istniejącego boiska i wykonaniu nowego o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach 33,68 m x 20,32 m wraz z wykonaniem przyłącza kanalizacji deszczowej i oświetlenia.

Jak się dowiedzieliśmy, zmarł prezes firmy, która została wyłoniona w drugim przetargu, a osoba, która przejęła przedsiębiorstwo nie jest zainteresowana realizacją zadania. W związku z powyższym, władze miasta będą musiały ogłosić kolejny przetarg.

Właściciel firmy zmarł i będziemy musieli jeszcze raz ogłosić przetarg - potwierdza Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
3
12%
Hahaha
0
0%
Nudzi
4
16%
Smuci
6
24%
Złości
11
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
899
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group