Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6701
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzeba mądrzej i lepiej

Piątek, 23 września 2011, 11:41
Aktualizacja: 16:35
Autor: TS
Jelenia Góra: Trzeba mądrzej i lepiej
waskipp
Fot. waskipp
Zbigniew Ładziński to jedyny bezpartyjny kandydat do Senatu. Jest znanym samorządowcem, przedsiębiorcą i filantropem. Jest głęboko zaangażowany w sprawy naszego miasta i powiatu. Aktywnie działa w samorządzie gospodarczym na terenie powiatów kamiennogórskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego i złotoryjskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy z partnerami zagranicznymi. Wielokrotnie bierze czynny udział w pracach Euroregionu „Nysa” oraz Hansa Parlamentu w Hamburgu. Jest Starszym Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. Pełni funkcję Prezesa Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej. Członek wielu organizacji pozarządowych.

Zbigniew Ładziński to jedyny kandydat w Jeleniej Górze, który otrzymał jednoznaczne poparcie bezpartyjnych, wybitnych samorządowców z naszego regionu: Rafała Dutkiewicza prezydenta Wrocławia, Piotra Romana prezydenta Euroregionu „Nysa” i miasta Bolesławiec oraz Kazimierza Janika wójta gminy wiejskiej Zgorzelec.
Program wyborczy Zbigniewa Ładzińskiego wyróżnia się pozytywnie na tle jego partyjnych konkurentów. Jest on najbardziej konkretny i oparty na potrzebach naszego regionu. Pięć najważniejszych spraw do załatwienia w Senacie to jego zdaniem:
1. Walka z plagą bezrobocia,
2. Odbudowa szkolnictwa zawodowego,
3. Powstrzymanie prywatyzacji szpitali,
4. Uwłaszczenie obywateli,
5. Wspieranie rozwoju organizacji pozarządowych.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania interesującego wywiadu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group