Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 8697
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Trwa walka z nielegalnymi kasynami

Środa, 10 marca 2021, 10:02
Autor: WAC
Region: Trwa walka z nielegalnymi kasynami
Fot. KAS
Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa zabezpieczyła 14 nielegalnych automatów do gier oraz ponad 4 tysiące złotych. Automaty zostały przejęte podczas czynności kontrolnych prowadzonych przez funkcjonariuszy KAS w trzech miejscach na Dolnym Śląsku.

We Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście funkcjonariusze skontrolowali punkt, w którym urządzane były nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono 5 urządzeń służących do gier hazardowych. W powiecie świdnickim funkcjonariusze Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego wraz z policją weszli siłowo do nielegalnego kasyna. Była to już 6 kontrola w tym punkcie. Tym razem zabezpieczono 4 nielegalne automaty do gier oraz 1.460 złotych. Kolejne pięć automatów funkcjonariusze dolnośląskiej KAS przejęli w powiecie bolesławieckim.

Wszystkie ujawnione przez funkcjonariuszy dolnośląskiej KAS urządzenia i środki pieniężne zostały jako dowody przekazane do magazynu depozytowego.

Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że za urządzanie gier hazardowych z naruszeniem przepisów prawa grozi kara grzywny, pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie. Dodatkowo na sprawców może zostać nałożona kara pieniężna w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

Twoja reakcja na artykuł?

8
33%
Cieszy
14
58%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group