Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Trwa seria zwycięstw KS Wichoś w II lidze

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W 13. kolejce spotkań nasze koszykarki pokonały w Poznaniu miejscowy MUKS 64:51, odnosząc ósme, a trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Był to mecz z przygodami, bowiem złe warunki atmosferyczne mocno skomplikowały dojazd naszego zespołu do Poznania.

Drużyna prowadzona w tym dniu przez Tomasza Pawlikowskiego pokazała się z dobrej strony i wygrała zasłużenie. Kolejne bardzo dobre mecze rozegrały Marta Klementowska i Aleksandra Prokop. Ta ostatnia w trzech ostatnich meczach zdobyła aż 70 punktów. Tradycyjnie pod koszami brylowały Aleksandra Lorenz i Jagoda Kuduk. Bardzo dobrze rozgrywała doświadczona Monika Paradowska. MUKS Poznań-KS Wichoś Jelenia Góra 51:64 (12:23, 12:9, 14:13, 13:19) Punkty: Aleksandra Prokop 18, Marta Klementowska 18, Monika Paradowska 11, Aleksandra Lorenz 10, Jagoda Kuduk 4, Sandra Lewkowicz 3,Joanna Żuczkowska. Nie grały kontuzjowane: Wiktoria Łozowiecka, Natalia Kopiec i Anna Davidson. Następny mecz jeleniogórzanki rozegrają z zespołem Lidera Swarzędz (7 kwietnia o godz. 15.00) w sali SP 11 przy ul. Moniuszki.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka