Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 12283
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Transgraniczna Inwazja Sztuki nadchodzi

Wtorek, 24 czerwca 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Manu
Jelenia Góra: Transgraniczna Inwazja Sztuki nadchodzi
Fot. JCK
W sobotę (28 czerwca) w godz. od 12.00 do 20.00 i w niedzielę (29 czerwca) w godz. od 10.00 do 18.00 na Placu Ratuszowym czeka nas prawdziwa inwazja artystów i rzemieślników z Polski i Czech. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako artysta w różnych dziedzinach działalności artystycznej.

Letni konkurs na zimową bombkę, otwarte warsztaty i pokazy artystyczne, pokazy i warsztaty wypalania ceramiki w piecach techniką Raku, pokazy wydmuchiwania i obróbki szkła, rzeźba, grafika, malarstwo, witraż, biżuteria, malowanie - grawerowanie szkła oraz targi sztuki i rękodzieła artystycznego - czeka nas prawdziwa inwazja artystów i rzemieślników z Polski i Czech. Organizatorzy – oto atrakcje dla całej rodziny, które zapewniają organizatorzy: Miasto Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury i Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze.

Prace ozdobią przestrzeń publiczną miasta. Warsztaty i pokazy trwać będą nieprzerwanie przez całą imprezę. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w letnim konkursie zdobienia bombek choinkowych o nagrodę Prezydenta Miasta Jeleniej Góry i Burmistrza Miasta Żelezny Brod.

Projekt Transgraniczna inwazja sztuki jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group