Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 18 lutego
Imieniny: Maksyma, Szymona
Czytających: 12827
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Tragiczny wypadek w Rybnicy

Czwartek, 23 października 2014, 12:12
Aktualizacja: 13:28
Autor: Angela
Tragedią zakończyło się wczorajsze (22.10) zderzenie na drodze krajowej nr 30 w Rybnicy, gdzie volkswagen zderzył się z audi. Mimo reanimacji nie przeżył 26–letni pasażer audi – mieszkaniec powiatu lwóweckiego. – Obecnie prokuratura ustala przyczyny i okoliczności wypadku – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, około godz. 16.30 kierujący audi 29-letni mieszkaniec powiatu lubańskiego, jadący ze Zgorzelca w kierunku Jeleniej Góry, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, kierowanym przez 22-letnią kobietę także z powiatu lubańskiego. Doszło do zderzenia czołowo – bocznego. Do uwolnienia pasażera z audi, strażacy musieli użyć hydraulicznego sprzętu, którym wycinali fragment zmiażdżonej karoserii samochodu.

Udział w akcji, poza policją, brało 16. strażaków i zespoły pogotowia ratunkowego. Do szpitala trafiły trzy osoby. Mężczyzna w najpoważniejszym stanie, mimo reanimacji, zmarł. Życiu pozostałych, nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
518
Tak
19%
Nie
81%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Brak tej witaminy może nieodwracalnie uszkodzić wzrok
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Czechy
Nie tylko Praga. TOP 6 miejsc w Czechach blisko Polski
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Zygmuntówka – w dwie godziny do górskiego spokoju
 
Kilometry
Ślisko na drogach – kolejne auto w rowie
 
Aktualności
"Pytanie na śniadanie" w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group