Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 8993
Zalogowanych: 37
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To były wspaniałe warsztaty z sercem

Sobota, 24 maja 2014, 7:44
Aktualizacja: Niedziela, 25 maja 2014, 8:07
Autor: Jel
Jelenia Góra: To były wspaniałe warsztaty z sercem
Fot. Krzysztof Zwoliński
Uczniowie Liceum Plastycznego w Jeleniej Górze odwiedzili Zespół Szkół i Placówek Specjalnych przy ul. Kruszwickiej. Były wspólne warsztaty plastyczne, na których powstały rzeźby, szklane mozaiki czy kolorowe odbitki graficzne. Nie zabrakło dobrej zabawy.

Warsztaty były świetną okazją do integracji licealistów z uczniami szkoły specjalnej. Podczas zajęć powstały prace artystyczne z zakresu rzeźby (kompozycje wyciskane w glinie a następnie odlewane w gipsie), szkła artystycznego (szklane mozaiki) oraz kolorowe odbitki graficzne. Wszyscy się przy tym dobrze bawili.

A przy tym młodzież z liceum mogła poznać potrzeby i marzenia uczniów szkoły specjalnej. Niektórzy z licealistów zadeklarowali, że będą tu wracać w charakterze wolontariuszy.

Zajęcia plastyczne zakończyły się wspólną zabawą, a nauczyciele wymieniali się ze sobą doświadczeniami w pracy pedagogicznej i wychowawczej.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
852
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group