Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 2966
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: To był prima aprilis!

Piątek, 2 kwietnia 2010, 7:37
Aktualizacja: Sobota, 3 kwietnia 2010, 8:02
Autor: TEJO
REGION: To był prima aprilis!
Niestety: nic nie wskazuje na to, aby tarasy dawnego Felsenkeller wróciły do swojego pierwotnego przeznaczenia.
Fot. Archiwum
We wczorajszym serwisie zamieściliśmy kilka informacji, których treść nie była zgodna z prawdą w związku z tradycją primaaprilisowego nabijania w butelkę.

Wbrew pozorom jednak tylko niektóre wieści o – zdaniem Państwa – nieprawdopodobnej treści – były żartem. Nie zostaną wycięte drzewa na Wzgórzu Kościuszki, bo miasto nie ma w planie rewitalizacji znajdującego się tam parku. Też żałujemy, że tak się nie stanie. Leszek Kuzaj nie spotka się jutro ze swoimi fanami. Władze Kowar nie sprowadzą także Romów, którzy mieliby pomóc przy budowie ośrodka na tzw. cygańskiej wyspie.

Tę ostatnią wiadomość wycofaliśmy z serwisu na prośbę samorządowców z miasta nad Jedlicą, którzy uznali ją za żart niefortunny. Nie zgadzamy się z taką interpretacją, która wynika raczej z braku poczucia dystansu do rzeczywistości, ale – aby nie popadać w niepotrzebne konflikty – „news” został zdjęty.

Pozostałe wiadomości, w tym ta o planowanych imprezach na lato, bazie treningowej dla Euro 2012 przy ulicy Złotniczej oraz rowerowych wydarzeniach i drodze dla cyklistów z Jeleniej Góry do Semily były zgodne z podanymi nam informacjami przez jeleniogórskich samorządowców.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1033
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group