Poniedziałek, 22 czerwca
20°C Jelenia Góra
reklamy

Tirem po kilku głębszych

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Dwa i pół promila alkoholu w organizmie kierowcy.

reklamy
reklamy

Nie dość, że upił się i prowadził tira, to jeszcze chciał przekupić policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej.
To kierowca zatrzymany w środę po północy w Bolesławcu.

O brawurowo jadącym tirze poinformowali policję zaniepokojeni zachowaniem prowadzącego inni użytkownicy dróg. Drogówka namierzyła ciężarówkę przy ul. Wojska Polskiego. Kierowcę skontrolowano. 25-letni mężczyzna zionął alkoholem. W wydychanym powietrzu miał blisko dwa i pół promila.

Podczas zatrzymania, chcąc uniknąć odpowiedzialności, kierowca usiłował przekupić policjantów łapówką w kwocie 200 zł.
Teraz oprócz jazdy w stanie nietrzeźwości, odpowie również za usiłowanie wręczenia funkcjonariuszom korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od dalszych czynności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka