Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6249
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tenisowe turnieje dla dzieci i młodzieży

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 9 sierpnia 2013, 19:03
Aktualizacja: 19:05
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W miniony piątek i poniedziałek na kortach Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Jeleniej Górze przy ulicy Sudeckiej odbyły się gry i zabawy z tenisem oraz turniej tenisa ziemnego w ramach cyklu „Wakacje z tenisem ziemnym 2013“.

W pierwszym dniu do rywalizacji przystąpiły dzieci w kategorii młodszej, które zostały podzielone na 2 grupy. W grach i zabawach tenisowych w grupie „starszej“ najlepszy okazał się Kacper Mejsner, drugie miejsce zajął Piotr Stangret, a trzecie Gabriel Gordziejonek. W grupie „młodszej“ zwyciężył Michał Górniak, drugi był Olek Binasiewicz, a trzecie miejsce zajął Mikołaj Sławecki.

W drugim dniu odbył się turniej tenisowy. Zawodnicy także zostali podzieleni na 2 grupy. W kategorii do lat 15 zwycięzcą okazał się Kornel Kolek (najmłodszy uczestnik - 7 lat), drugie miejsce zajęła Julia Jezusek, a trzecie Aleksandra Czekańska. W grupie od lat 16 zwyciężył Jakub Żergicki, drugie miejsce zajął Sławomir Jezeirski, a trzecia była Julia Jezusek.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, a najlepsza trójka w każdej kategorii wiekowej otrzymała okazałe puchary. Miedzyszkolny Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia z tenisa ziemnego, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00. Zajęcia są nieodpłatne. Wszelkie informację znajdują się na www.mosjg.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Mama dziecka 10-08-2013 13:13
Najlepsza zabawa dla dzieci spędzających wakacje na miejscu! Popieram, super ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group