Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Tego koncertu nie wolno przegapić!

Audio

Czytaj na głos

Autor: I LO 1 min czytania

Koncert klasycznej muzyki gitarowo–fortepianowej w wykonaniu młodych artystów, wśród których są uczniowie i absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, odbędzie się 14 czerwca o godz. 18.00 w auli szkoły. Wstęp wolny!

reklamy

Jak zapewnia Kuba Walicki, student IV roku AM, absolwent "Żeroma", na koncert warto przyjść, bo będzie to okazja do wysłuchania utworów kompozytorów różnych epok: od renesansu po współczesność. Na scenie „zagoszczą”: Dowland, Bach, Mozart, Albeniz, Piazzolla, Pujol, Ponce, Dyens.

Wykonawcami będą studenci Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu: Aleksandra Popiołek, Jakub Walicki, Jakub Małycha (dyplomant AM) oraz Wincenty Krawczyk, uczeń I LO.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka