Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3286
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Teatr im. Norwida ma nowe logo

Poniedziałek, 5 stycznia 2015, 8:25
Aktualizacja: 8:28
Autor: Manu
Jelenia Góra: Teatr im. Norwida ma nowe logo
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprezentował pod koniec roku nowe logo, które zastąpi czerwony zabytkowy gmach z inicjałami imion i nazwiska patrona – CKN, dotychczas królujący w znaku teatru.

Nowe logo jeleniogórskiego Teatru im. Norwida zaprezentowano tuż przed ostatnią premierą spektaklu “Mąż mojej żony”. Budynek teatru, który był przez wiele lat w logo placówki, zastąpił inny logotyp, który zawiera element graficzny oraz nazwę teatru.

Otwarty konkurs na logo Teatru im. Norwida skierowany był nie tylko do grafików, projektantów czy artystów plastyków, lecz do wszystkich, którzy mieli pomysł na to, jak poprawić dotychczasowy logotyp tak, by stał się on bardziej widoczny na tle innych znaków graficznych.

Wygrała koncepcja młodego projektanta Artura Blaźniaka, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach i mieszkańca Warszawy. Autor nowego logo jest freelancerem. Specjalizuje się w projektowaniu logotypów, identyfikacji wizualnej i plakacie. Brał udział w licznych wystawach i jest laureatem wielu konkursów projektowych, m.in. I miejsce w konkursie na logo Biblioteki Instytutu Historycznego UW w Warszawie oraz został zwycięzcą Międzynarodowego Biennale Grafiki Studenckiej AGRAFA 2012 w katowickim Rondzie Sztuki.

Zmienił się również układ i wygląd strony internetowej Teatru im. Norwida – http://teatrnorwida.pl/, odwiedzanej codziennie przez setki osób.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group