Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 6462
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Targi pracy i zawodów – 19 lutego w Jeleniej Górze

Środa, 13 lutego 2013, 8:24
Aktualizacja: 9:31
Autor: Angela
Pracodawcy, instytucje rynku pracy, uczelnie wyższe oraz szkoły ponadgimnazjalne zawodowe z naszego województwa, które biorą udział w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II” – wystawią swoje stoiska na najbliższych targach pracy i zawodów. Targi odbędą się we wtorek(19.02) o godz. 10.00 w siedzibie Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej 18, budynek nr 1 – rektorat (aula).

- Celem targów jest rozwój współpracy szkół zawodowych z pracodawcami i uczelniami wyższymi oraz promocja kształcenia zawodowego na terenie naszego województwa – piszą organizatorzy. - Prezentacje uczestników dostarczą uczniom informacji przydatnych do planowania drogi edukacyjnej i rozwoju zawodowego, pogłębią wiedzę młodzieży o zawodach, pracodawcach i rynku pracy – dodają.

Targi zorganizowane są przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach realizowanego projektu systemowego z PO KL, w którym beneficjentem systemowym jest Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego a realizatorem projektu - Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu.

Wszelkich informacji o targach udzielają pracownicy biura subregionalego pod nr. tel. 75 645 33 86.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group