Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7900
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tańczyli aż trzęsło parkietem. Po KARKONOSZACH OPEN

Poniedziałek, 26 września 2011, 8:04
Aktualizacja: Wtorek, 27 września 2011, 7:44
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Tańczyli aż trzęsło parkietem. Po KARKONOSZACH OPEN
Fot. T. Raczyński
W miniony weekend w Sali Sportowej MOS w Jeleniej Górze przy ul. Złotniczej 12 odbył się Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego KARKONOSZE OPEN.

Tańczono polkę, tańce standardowe oraz latynoamerykańskie, słowem było na co popatrzeć. I tu brawa dla organizatorów a w szczególności starszych i młodszych tancerzy, którzy dwoili się i troili aby sprostać oczekiwaniom zarówno jurorów, jak i tłumnie przybyłych do Sali Sportowej MOS w Jeleniej Górze miłośników tańca towarzyskiego.

– KARKONOSZE OPEN to piękne widowisko. W tym roku, tancerze zrobili na mnie naprawdę duże wrażenie; gdy na nich patrzyłam, nogi wręcz same rwały mi się do tańca. Piękne pary i super wykonanie. Uczestnictwo w tej imprezie to moim zdaniem dobry sposób na spędzenie wolnego czasu – mówiła nam Stanisława Bolek, jedna z obecnych na widowni.

Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego KARKONOSZE OPEN jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Projekt jest dofinansowany w ramach POWT RCZ - RP 2007-2013. Organizator: Szkoła Tańca „KURZAK i ZAMORSKI” ul. Grunwaldzka 2 Jelenia Góra.

Wyniki znajdziecie na stronie organizatora:
http://www.karkonoszeopen.pl/pl/text/21-WYNIKI.php

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group