Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5114
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tancerze ognia dali czadu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 16 grudnia 2008, 8:33
Aktualizacja: 14:11
Autor: rylit
Fot. rylit
Nadkomplet publiczności, żywiołowa muzyka i taki taniec a wszystko w rytmach dalekiej Andaluzji. Taką artystyczną fetę zaproponowało ciepliczanom i innym mieszkańcom miasta Cieplickie Centrum Kultury „Przystań Twórcza”.

Koncert zespołu „Danza del fuego” cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród publiczności. Na widowni Teatru Zdrojowego zabrakło miejsc. Wszystko za sprawą czaru flamenco, charakterystycznych dla tego stylu melodii i choreografii.

Przed występem zespołu na scenie Teatru Zdrojowego pojawił się duet Łukasz Pietrzak (gitara) i Małgorzata Przybysz (śpiew) i wprowadził publiczność w nastrój wieczoru. Potem był już tylko muzyczny żywioł tancerzy ognia, którzy umiejętnie budowali napięcie doprowadzając widzów do artystycznej ekstazy. W nagrodę „Danza del fuego” dostał oklaski na stojąco. I nie obeszło się bez
kilku bisów.

Wieczór spędzony w świecie andaluzyjskich Cyganów na pewno dla tych, którzy koncert widzieli, pozostanie niezapomniany. Koncert sfinansowany został z budżetu Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Fuego34 17-12-2008 19:46
Nie do końca z budżetu Jeleniej Góry... bilety kosztowały 10 zł... to naprawdę nic za takie widowisko, ale chodzi o sam fakt, że mieszkańcy Jeleniej góry też się trochę dorzucili :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group