Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9163
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szukamy skarbów Jeleniej Góry III

Piątek, 1 stycznia 2010, 9:42
Aktualizacja: 12:58
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szukamy skarbów Jeleniej Góry III
Kaplica świętej Anny w tle. Wystarczy podejść i policzyć ilość otworów strzelniczych w jej murach.
Fot. TEJO
Wydawnictwo AD REM oraz portal Jelonka.com zapraszają Czytelników na weekendową zabawę w poszukiwaczy miejskich „kosztowności”. Nagrodą niespodzianką będą książki ufundowane przez współorganizatora zmagań.

W każdy weekend – pod wspólnym tytułem „Szukamy skarbów Jeleniej Góry” będziemy przedstawiać pytania, na które odpowiedź można znaleźć – między wierszami lub bezpośrednio – na kartach najnowszej powieści Małgorzaty Lutowskiej „Skarby drzewa”.

Jednak lektura tej fascynującej opowieści, wpisującej się w projekt „Moja mała Ojczyzna” nie jest warunkiem koniecznym do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytania. Przypominamy jednakże, że po „Skarby drzewa” warto sięgnąć, nie tylko aby poznać Jelenią Górę widzianą oczyma bohaterów powieści. Jest tam także konkurs z cenną nagrodą – wycieczką z autorką w atrakcyjne miejsce.

Pytanie: Ile otworów strzelniczych jest w murze kaplicy świętej Anny?

Odpowiedzi prosimy kierować na e-maila: redakcja@jelonka.com Macie Państwo czas do wtorku, aby pomyśleć, udać się na spacer i przy okazji odkryć jeleniogórskie skarby. Rozwiązanie podamy w nadchodzący poniedziałek. Laureat wyłoniony w losowaniu w siedzibie wydawnictwa AD REM przy ulicy Okrzei 12 otrzyma nagrodę niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group