Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 2470
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szlachetna Paczka została uruchomiona

Sobota, 24 listopada 2018, 18:19
Aktualizacja: Wtorek, 27 listopada 2018, 11:34
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Szlachetna Paczka została uruchomiona
Fot. Przemek Kaczałko
W Galerii Sudeckiej grupa wolontariuszy świętowała otwarcie bazy danych XVIII edycji Szlachetnej Paczki. W tym roku na pomoc liczy około 40 rodzin z naszego regionu, a szereg organizacji, firm i osób prywatnych już zadeklarowały chęć wsparcia.

Jak informują organizatorzy, dla większości rodzin z rejonu jeleniogórskiego już znaleźli się darczyńcy, którzy będą organizować zbiórki potrzebnych rzeczy, ale jeszcze w bazie pojawią się kolejne potrzebujące rodziny.

Dla mnie nie ma znaczenia, co się dzieje w Warszawie. Ważne co robimy w Jeleniej Górze, jak czynimy dobro - podkreśliła Monika Kwiecińska-Żylewicz, jedna z wolontariuszek.

Z reguły beneficjentom akcji potrzebne są artykuły chemiczne, opał na zimę czy żywność. Lista potrzebnych produktów znajduje się na stronie Szlachetnej Paczki.

W trakcie uroczystej inauguracji grupa wolontariuszy przemierzyła tanecznym krokiem Galerię Sudecką, docierając do sceny, gdzie odbywała się część artystyczna. Zagrał zespół muzyczny, wystąpiła dziewczynka ze szkoły muzycznej, która zagrała na ukulele, a także pianista i wokalistka. Impreza była też okazją do wybrania rodziny, którą chce się wesprzeć. Z takiej okazji skorzystali m.in. przedstawiciele klubu piłkarskiego Victoria Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

33
83%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
5
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group