Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8756
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Szkoła 707 poszukuje talentów

Poniedziałek, 9 czerwca 2014, 7:24
Aktualizacja: 7:30
Autor: Szkoła 707
Karpacz: Szkoła 707 poszukuje talentów
Fot. Szkoła 707
W Szkole 707 w Karpaczu odbyło się wielkie poszukiwanie Talentów, a wszystko to z powodu corocznych obchodów Dnia Rodziny. W piątek (06.06.) każdy z obecnych miał szansę ujawnić swoje zdolności.

Miłośnicy muzyki mogli podziwiać najnowszą wersję piosenki „I see fire” w wykonaniu siedemdziesięcioosobowego chóru mieszanego przy akompaniamencie gitary i wiolonczeli, na nowo odkryto uroki akordeonu i skrzypiec.

Układy choreograficzne, wystawy prac plastycznych i fotograficznych, a jako wieki finał zmodyfikowana wersja biegu na orientację to kolejne punkty tego czerwcowego popołudnia. Ale nie tylko muzyka i sztuki wizualne zdominowały spotkanie. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, ujawniły się także talenty kulinarne – rodem z telewizyjnych show.

Impreza utrzymana była w konwencji tak popularnego obecnie „talent show”. Nie zabrakło oczywiście szacownego jury, w które tym razem wcieliła się szkolna Rada Rodziców.

- Bardzo podobała mi się piosenka Ed Sheeran „I see Fire” w wykonaniu Pani Marysi i Pana Mateusza, którzy zagrali na instrumentach, a wszyscy uczniowie tworzyli chór. Dla mnie bardzo fajnym elementem imprezy były pokazy talentów innych uczniów, o których nikt nie wiedział wcześniej – mówi Zuzia z kl. I.

Dzień Rodziny to stały element tradycji szkolnej, kiedy budują się tak ważne relacje między całą społecznością szkolną. Dzisiejsza szkoła to już nie tylko obowiązek, ale przyjemność ze spędzonego wspólnie czasu na imprezach takich jak ta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group