Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8977
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szesnastolatka chciała się zabić

Środa, 19 maja 2010, 14:00
Aktualizacja: 14:00
Autor: TEJO
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania dziewczyny, która powiedziała matce, że popełni samobójstwo. Desperatki poszukiwało kilkunastu policjantów oraz funkcjonariusze innych służb ratunkowych. Poszukiwana sama powróciła cała i zdrowa do domu.

W miniony poniedziałek na numer alarmowy policji jeleniogórskiej zadzwoniła kobieta i powiadomiła, że jej 16-letnia córka wyszła wzburzona z domu i zagroziła popełnieniem samobójstwa. Wzięła pasek i powiedziała, że idzie się wieszać.

Matka na początku próbowała sama szukać córki. Kiedy nic to nie dało, poprosiła o pomoc policję. Do akcji zaangażowano kilkunastu policjantów, w tym dzielnicowego z tego terenu oraz przewodnika z psem. Do działań włączyły się również inne służby ratunkowe – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Niecałą godzinę później dziewczyna sama cała i zdrowa powróciła do domu. Jak się później okazało, wystraszyła się, kiedy zobaczyła, jak wiele osób zaangażowanych jest w jej poszukiwanie. Wkrótce po odnalezieniu dziewczyna wraz z matką trafiły pod opiekę psychologa z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jeleniej Górze. Ma im pomóc i zapobiec podobnym zdarzeniom w przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group