Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9057
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szczęśliwy finał poszukiwań 14–latki z Jeleniej Góry

Wtorek, 14 września 2021, 13:02
Aktualizacja: 13:04
Autor: 112
Jelenia Góra: Szczęśliwy finał poszukiwań 14–latki z Jeleniej Góry
Fot. Archiwum
13 września kilka minut po 14.00 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony przez dziadka o zaginięciu 14-letniej wnuczki. Opiekun był zaniepokojony, ponieważ dziewczyna rano wyszła do szkoły, do której nie dotarła. Jej plecak został odnaleziony przez kobietę będącą na spacerze w okolicach ogrodów działkowych przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze.

Jeleniogórscy policjanci rozpoczęli poszukiwania 14-latki. Sprawdzono szpitale, pogotowie, teren w pobliżu miejsca zamieszkania, rozpytano znajomych dziewczyny oraz osoby z jej najbliższego otoczenia.

W trakcie czynności policjanci uzyskali informację, że poszukiwana nastolatka może przebywać u koleżanki w jednej z miejscowości powiatu karkonoskiego. Ostatecznie odnaleźli ją w mieszkaniu kolegi w innej miejscowości. Nastolatka oświadczyła, że chciała spędzić czas ze swoimi znajomymi, a nie powiedziała o tym dziadkom, gdyż ci najprawdopodobniej by jej na to nie pozwolili. Plecak ukryła, bo utrudniał jej poruszanie się. Po około trzech godzinach poszukiwania zakończyły się, a nieletnia cała i zdrowa została przekazana pod opiekę dziadków.

Twoja reakcja na artykuł?

1
3%
Cieszy
4
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
8
25%
Złości
18
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group