Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8026
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Szanujcie nasze góry!

Niedziela, 14 października 2018, 6:56
Aktualizacja: Sobota, 20 października 2018, 6:11
Autor: WAC
Region: Szanujcie nasze góry!
Fot. WAC
Pan Jan przysłał do naszej redakcji maila, aby podzielić się garścią obserwacji z ostatnich, rodzinnych wycieczek w góry. List naszego Czytelnika pozostawiamy bez komentarza.

"Tydzień temu byliśmy z rodziną na weekendowym wypadzie nad Kolorowe Jeziorka. Ucząc dziecko jak powinno się zachować, ubrać na wycieczkę czy czytać tablice informacyjną (w tym przypadku o nietoperzach) natknęliśmy się na wycieczkę pań w wieku około 45 lat. Te pseudoturystki nie dość, że miały na nogach buty na koturnach jak i wysokich obcasach, to bardzo głośno zachowywały się mimo że było napisane, aby tego nie robić ze względu na nietoperze, a w dodatku rozmowy ogólnie przyjętego poziomu kultury się nie trzymały.

Kolejne przykre spostrzeżenia poczyniliśmy podczas następnej wyprawy, tym razem na Szrenicę. Można zrozumieć, że nagle trzeba się udać za potrzebą w las, ale na litość boską - trzeba sprzątać po sobie. Tak samo nie powinno się rzucać na ziemię niedopałków. Ogólnie - co jest według mnie bardzo śmieszne - co 15 minut mijaliśmy osoby, które musiały (z podkreśleniem musiały) zapalić papieroska, a gdzie wyrzucić peta? Oczywiście w las, bo zabrać ze sobą woreczka już nie można. Widziałem też wielu, raczących się na szlaku alkoholem...

Chciałbym zaapelować do wszystkich - i tych miejscowych jak i przyjezdnych: ludziska szanujcie naszą zieleń i góry bo to nasz wspólny skarb.

Twoja reakcja na artykuł?

6
9%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
5%
Nudzi
9
14%
Smuci
12
18%
Złości
35
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group