Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 2564
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Święty Mikołaj kierowcą autobusu MZK

Piątek, 2 grudnia 2011, 8:49
Aktualizacja: 12:30
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Święty Mikołaj kierowcą autobusu MZK
Z archiwum MZK z akcji z lat poprzednich
Fot. Archiwum MZK
Szóstego grudnia po Jeleniej Górze będzie jeździł bezpłatny autobus, za którego kierownicą zasiądzie Święty Mikołaj. Towarzyszyć mu mają dwa anioły, które będą rozdawały dzieciom podarunki. Jednym z kursów ma jechać także ktoś ważny z ratusza.

Akcja „Święty Mikołaj w autobusie MZK" trwa od lat i cieszy się uznaniem szczególnie najmłodszych pasażerów. Świątecznie udekorowany autobus będzie jeździł na trasie obsługiwanej przez linię C1 czyli bezpłatnego dojazdu do Carrefoura. Jednym z takich kursów ma jechać również prezydent Jeleniej Góry lub jego zastępca.

– Co roku jeden z naszych autobusów jest dekorowany sztucznym śniegiem, girlandami i innymi ozdobami. W tym roku takimi ozdobami przystroimy pojazd marki MAN. Kierowca będzie przebrany za św. Mikołaja, a dwie dziewczyny w strojach za aniołków – śnieżynek będą umilały przejazd najmłodszym częstując ich słodyczami. Przez pasażerów jesteśmy różnie postrzegani, a akcja świąteczna jest naszym ukłonem w stronę najmłodszych pasażerów, bo uważamy, że od nich powinniśmy zacząć edukacje i poprawę relacji z pasażerami. W minionych latach akcja była bardzo dobrze odebrana i mamy nadzieję, że tak będzie i w tym roku – mówi Jerzy Wrona, członek zarządu MZK w Jeleniej Górze i koordynator akcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group