Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5883
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święto w Metaforze. Podczas uroczystości zamkniętej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 20 czerwca 2011, 6:57
Aktualizacja: 8:32
Autor: Petr
Fot. Petr
W minioną sobotę, w godzinach późnowieczornych w pubie i restauracji Metafora na Placu Ratuszowym odbyła się kameralna uroczystość wręczenia kart stałych klientów i degustacji drinków przygotowanych specjalnie na tę okazję. Tym razem w imprezie mogli wziąć udział jedynie zaproszeni goście, „którzy są z Metaforą od początku”.

– Kameralną uroczystość, która odbyła się w Metaforze w minioną sobotę przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy są z nami od początku. O ludziach w pewnym sensie nam bliskich, którzy tworzą z nami klimat lokalu niebawem świętującego swoje drugie urodziny. Każdy z gości najpierw otrzymał specjalne zaproszenie, a później skromne upominki i karty stałego klienta, uprawniające do zniżki w Metaforze, a już wkrótce także w miejscach z nią współpracujących – mówił Jacek Jacak, manager Metafory.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Bogdan Koca, dyrektor Teatru im. Norwida oraz Maria Żmuda, autorka książki „Bo mój chłopak piłkę kopie”. Z informacji wynika, że Metafora zaprosiła również miejskich włodarzy – ci jednak nie zaszczycili lokalu swoją obecnością.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group