Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 1907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto „Maluchów”

Wtorek, 3 kwietnia 2012, 21:02
Aktualizacja: 21:03
Autor: red.
W minioną sobotę 31 marca w hali sportowej przy ul. Złotniczej rozegrany został turniej gier i zabaw dla dzieci i dorosłych – I edycja „Olimpiady Malucha”

W zmaganiach uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych , znajdujących się w szkołach podstawowych - popularne „zerówki”. „Zespół małolatów” liczył 14 startujących małych zawodników, natomiast „zespół 6 dorosłych” stanowili rodzice, nauczyciele, dziadkowie danej placówki. Maluchy miały do rozegrania 10 konkurencji, przygotowanych w postaci sprawnościowych torów przeszkód, dorośli zmagali się w 4 konkurencjach sportowych.

W turnieju wystartowało 7 „zerówek” z SP 3, SP 5, SP 6, SP 7, SP 8, SP 10, SP 13 - w sumie ponad 140 osób.
Sportowa rywalizacja udzieliła się zarówno tym małym jak i starszym zawodnikom, którzy zacięcie walczyli o każdy punkt. Największą ich ilość zdobyła reprezentacja oddziału przedszkolnego z SP 13, następnie w kolejności była „zerówka” z SP 8, SP 3, SP 7, SP 10, SP 5, SP 6. Podczas imprezy podkreślano to, że nie liczą się tu miejsca ale wspólna zabawa, dlatego też wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe złote medale, puchary, dyplomy i drobne upominki.

Całość imprezy uświetnił występ zespołu tanecznego z pracowni tańca nowoczesnego Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze pod kierownictwem – choreografa i instruktora tańca Grzegorza Gigla.

(MOS)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group