Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8385
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto Flagi z koncertem W tym sęk

Piątek, 3 maja 2013, 7:48
Aktualizacja: 8:01
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Święto Flagi z koncertem W tym sęk
Fot. Mestra
Wczoraj (2 maja) o godz. 16.00 w cieplickiej Muszli Koncertowej zagrał jeden z najlepszych w regionie zespołów, prezentujących piosenkę autorską – W tym sęk. Chłodna pogoda nie zniechęciła miłośników nastrojowych i poetyckich dźwięków, którzy licznie przybyli do Parku Zdrojowego i zaopatrzeni w biało–czerwone chorągiewki dali się ponieść muzyce.

Koncert zespołu W tym sęk był kolejnym wydarzeniem, które miasto przygotowało w ramach imprezy Biało-Czerwony Weekend Majowy. Grupa w składzie: Anna „Mała” Kosa, Marcin „Misiek” Sweklej, Tomasz Pierzchniak i Radek „Głowa” Przybylski zagrała nastrojowe, poetyckie i energetyczne utwory ze swojej płyty „Pogadaj z kimś” oraz najnowsze, autorskie propozycje. Pomiędzy kolejnymi utworami muzycy opowiadali zabawne anegdotki związane z historią wykonywanych piosenek.

Na pożegnanie publiczność śpiewała wraz z zespołem fragment „Songu o ciszy” Jonasza Kofty: „bo gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczy na poezję, co być może drzemie w nas" oraz „Nie tylko dla ciebie” zespołu Raz Dwa Trzy.

– Fajnie, że majowy weekend można świętować również w taki sposób. Wesoło, z klimatem, bez sztucznego zadęcia. Są biało-czerwone flagi, jest dobra muzyka, zadowoleni ludzie – mówił Jacek Kudłacik, jeden z uczestników czwartkowego koncertu. – Zespół zaczarował pogodę, chociaż na dworze było szaro, dla mnie przez cały koncert świeciło słońce – dodała Marta Zawadzka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
212
Nigdy
22%
Rzadko
42%
Czasami
23%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group