Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 7160
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święto Flagi z koncertem W tym sęk

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 3 maja 2013, 7:48
Aktualizacja: 8:01
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Wczoraj (2 maja) o godz. 16.00 w cieplickiej Muszli Koncertowej zagrał jeden z najlepszych w regionie zespołów, prezentujących piosenkę autorską – W tym sęk. Chłodna pogoda nie zniechęciła miłośników nastrojowych i poetyckich dźwięków, którzy licznie przybyli do Parku Zdrojowego i zaopatrzeni w biało–czerwone chorągiewki dali się ponieść muzyce.

Koncert zespołu W tym sęk był kolejnym wydarzeniem, które miasto przygotowało w ramach imprezy Biało-Czerwony Weekend Majowy. Grupa w składzie: Anna „Mała” Kosa, Marcin „Misiek” Sweklej, Tomasz Pierzchniak i Radek „Głowa” Przybylski zagrała nastrojowe, poetyckie i energetyczne utwory ze swojej płyty „Pogadaj z kimś” oraz najnowsze, autorskie propozycje. Pomiędzy kolejnymi utworami muzycy opowiadali zabawne anegdotki związane z historią wykonywanych piosenek.

Na pożegnanie publiczność śpiewała wraz z zespołem fragment „Songu o ciszy” Jonasza Kofty: „bo gdy się milczy, milczy, milczy to apetyt rośnie wilczy na poezję, co być może drzemie w nas" oraz „Nie tylko dla ciebie” zespołu Raz Dwa Trzy.

– Fajnie, że majowy weekend można świętować również w taki sposób. Wesoło, z klimatem, bez sztucznego zadęcia. Są biało-czerwone flagi, jest dobra muzyka, zadowoleni ludzie – mówił Jacek Kudłacik, jeden z uczestników czwartkowego koncertu. – Zespół zaczarował pogodę, chociaż na dworze było szaro, dla mnie przez cały koncert świeciło słońce – dodała Marta Zawadzka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Obserwer 3-05-2013 9:49
Tak wjechali autami pod sama muszle jak by byli kalekami,Wystep mierny . A ten z kucem na brodzie to wyglada tak jak jego wystepy . Jaki PARK ZA 15 MLN takie wystepy.
~stanleyowsky 3-05-2013 10:08
Przestań narzekać! Tylko na to Cię stać? Ładny koncert. Lubię ten zespół i uważam, że "dają radę". No i plusik za to, że są z regionu.
~do obserwer 3-05-2013 10:50
każdy zespół wjeżdża autami pod samą muszlę, bo chyba muszą kupę sprzętu pownosić, skoro taki obserwer jesteś, to trzeba było przyobserwować, że jak tylko się wypakowali, to odjechali. co do samego koncertu - byliśmy z żoną z dziećmi i bardzo nam się podobało, pogoda kiepska, ale dawali z siebie ile mogli, żeby rozchmurzyć publikę, my jesteśmy na TAK, bardzo TAK :) pozdrowienia dla Sęków!
~ 3-05-2013 13:38
oczarował mnie głos wokalistki :)
~Widz 3-05-2013 16:12
Bardzo udany koncercik. W sam raz do miejsca, w któym się odbył. Brawa dla organizatorów.
~joasia 3-05-2013 20:34
Trzeba przyznać rację koncert super ale dziś byłam również na koncercie w górskim klimacie grał zespół Szyszak są rewelacyjni w swoim programie. Poezja o Karkonoszach w autorskim wydaniu. Polecam :)
~ABC 4-05-2013 22:39
chciałem pospać , miałem wolne ,byłem chory , ale sąsiadka ... zagłuszała drugą sąsiadkę jeszcze większą ... i tak mieliśmy spory koncert nad głową . Dramat , masakra , ciemnogród . Święto fagi ?, Konstytucja III Maja ?, Boże Narodzenie . Dla niektórych buraków nie ma święta :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group