Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 6432
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Opalenica: Świetny start naszych fighterów podczas Memoriału w Opalenicy

Środa, 20 kwietnia 2011, 15:02
Aktualizacja: 15:08
Autor: MDvR
Opalenica: Świetny start naszych fighterów podczas Memoriału w Opalenicy
Fot. użyczone
III edycja Memoriału Helio Gracie, turnieju brazylijskiego jiu jitsu zorganizowanego przez klub Frącek Gold Team odbyła się 10 kwietnia w Opalenicy. Na turnieju nie zabrakło zawodników jeleniogórskiej Strefy Walki Shidokan. Podopieczni trenera Dariusza Pawlikowskiego i Mariusz Ligiżyńskiego zdobyli dwa medale.

Srebro w kategorii 82,3kg wywalczył Sebastian Wądołowski, natomiast Mateusz Kotyła -76kg spisał się jeszcze lepiej, zgarniając złoto.

Poziom turnieju był naprawdę wysoki. Wśród startujących znalazło się wielu utytułowanych zawodników z całego kraju – mówi trener Dariusz Pawlikowski.

Nie obyło się też bez organizacyjnych wpadek, ale przy takiej ilości zawodników jest to nieuniknione. W chwili obecnej jeleniogórska Strefa Walki Shidokan przygotowuje się do zawodów w Submission Fighting jakie mają odbyć się 21 maja w Bielawie.

Formuła submission fighting jest to mieszanka zapasów stylu wolnego, brazylijskiego jiu jistu oraz judo. Zawodnicy walczą stosując pełen arsenał dź¬wigni, duszeń i ucisków doprowadzając przeciwnika do poddania się – tłumaczy Dariusz Pawlikowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group