Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5562
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święta tuż tuż…

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 20 grudnia 2010, 10:43
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, magiczny czas dla mieszkańców naszego miasta oraz turystów, którzy specjalnie przyjeżdżają do Jeleniej Góry by poczuć górską atmosferę. W świątecznym nastroju jest również prezydent Marcin Zawiła, którego postanowiliśmy odwiedzić.

Kto przynosi prezenty w jeleniogórskim regionie, jakie potrawy znajdą się na wigilijnych stołach, a także czego nie musi obawiać się już karp, dowiecie się oglądając świąteczny program „Głos ulicy”.
Podpowiemy również jakie prezenty sprawdzają się najbardziej oraz czy lepiej kupić prawdziwą choinkę, czy przystrajać sztuczną, i jakie w tym celu ozdoby wybierają mieszkańcy Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 20-12-2010 14:18
fajny program, fajną macie nową maskotkę na mikrofonie wesołych świąt redakcji :)
~Alec Newman 20-12-2010 14:30
"Chciałbym wszystkim jeleniogórzanom..." - a więc pan Zawiła, co się stał prezydentem, życzeń nie złożył. A te jego wykupione patetyczne słówka w tygodniku "Jelenka.com" brzmią tak jak mniej więcej gdy zakatarzony chory kicha, a obok bezmyślnie ktoś mu dokłada "na zdrowie!", a ten umiera na zapalenie płuc. Zero mądrości i Jego w sercu. Ciężko będzie w tym naszym mieście bez walki. No, ale czy "Odejść bez pożegnań" jak ostro śpiewa Małgorzata Ostrowska i Lombard? No to "Merry Christmas & Happy New Year 2011, Mr. President!":)))

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group