Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2382
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Światowy Dzień Śniegu w Karpaczu na wesoło

Sobota, 21 stycznia 2012, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Światowy Dzień Śniegu w Karpaczu na wesoło
Fot. .....
Jutro (22 stycznia) w godz. od 10:00 do 12:00 z okazji Światowego Dnia Śniegu, wszystkie dzieci na trasach biegowych w Karpaczu Górnym będą miały okazję odkryć tajniki narciarstwa biegowego. Nauka podstaw techniki narciarskiej połączona będzie z dobrą zabawą.

World Snow Day jest inicjatywą Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. 22 stycznia 2012, podczas Światowego Dnia Śniegu, odbędzie się w sumie 225 imprez w 39 krajach, w tym w Polsce.

Światowy Dzień Śniegu FIS jest coroczną imprezą skierowaną do dzieci i ich rodziców. Podczas jednego weekendu odbywa się kilkaset imprez na całym świecie. Głównymi hasłami wydarzenia są: odkrywanie sportów zimowych, pierwsze doświadczenia w ich uprawianiu i dobra zabawa.

Towarzystwo Narciarskie „Biegówki" organizuje FIS World Snow Day po raz pierwszy w historii. Towarzystwa chce, by 22 stycznia 2012 Szlaki Narciarskie stały się areną Światowego Dnia Śniegu FIS.
Impreza rozpoczyna się pierwszym krokiem na nartach z instruktorem. O godz. 10:45 ruszą zapisy do biegu narciarskiego FIS World Snow Days, a na godz. 11.00 planowany jest start. Po zakończenie biegu narciarskiego odbędzie się rozdanie certyfikatów i nagród. Warto podkreślić, że uczestnicy korzystający z usług wypożyczalni sprzętu narciarskiego na Szlaku Narciarskim podczas imprezy otrzymają 50 % zniżki. Areną święta będzie trasa biegowa w Karpaczu Górnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group