Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3176
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Światowe Dni Roweru

Wtorek, 12 sierpnia 2008, 14:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 7:37
Autor: Mar
Jeżów Sudecki: Światowe Dni Roweru
Fot. UM Jelenia Góra
Już za kilka dni nowa rowerowa impreza w stolicy Karkonoszy. Dużo rowerów i równie wiele muzyki od 15 do 17 sierpnia na Górze Szybowcowej. Cztery wydarzenia rowerowe oraz dwa muzyczne, zorganizowane przez Langteam, Urząd Miejski w Jeleniej Górze, Muzyczne Radio przy partnerskiej współpracy Gminy Jeżów Sudecki oraz Aeroklubu Jeleniogórskiego.

Wyścig rowerowy i maraton malowniczymi trasami Gór Kaczawskich to sobotni Grandprix Bank BPH MTB i niedzielny Skandia MTB Maraton.

W sobotnim wyścigu MTB wezmą udział zawodnicy kadry olimpijskiej. Będzie to ostatni start kadrowiczów w zawodach w Polsce przed wylotem na olimpiadę do Pekinu.

Będzie też Uphill, czyli mordercze 900 metrów pod górę. Start w sobotę 16 sierpnia u podnóża Góry Szybowcowej.

No i niedzielna Parada Rowerów, bez której nie sposób sobie wyobrazić dużej imprezy rowerowej w kotlinie jeleniogórskiej. Impreza dla wszystkich, w tym roku inną trasą niż dotychczas. Start z Placu Ratuszowego ulicami miasta na Górę Szybowcową.

Imprezy muzyczne organizuje Muzyczne Radio z okazji 15 urodzin. W piątek: wykonawcy polskiej sceny klubowej, a imprezę poprowadzi idol nastolatek Maciek Wowk Sobotni wieczór to prawdziwa gratka dla słuchaczy MR - wystąpią zespoły, których kariera rozpoczęła się dzięki Muzycznemu Radiu. Będą: Sumptuastic, Kindla i Poparazzi.

Od piątku do niedzieli wjazd na górę szybowcową będzie zamknięty a parkingi dla publiczności zostaną usytuowane u podnóża Góry Szybowcowej. Dojazd polną drogą rozpoczynającą się przy Centrum Handlowym Echo na Zabobrzu. Wyjazd z parkingów ulicą Lotniczą w Jeżowie Sudeckim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
99
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
21%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group