Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5750
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Świąteczny taniec brzucha w „Muflonie”

Piątek, 14 grudnia 2007, 10:02
Aktualizacja: 10:06
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Świąteczny taniec brzucha w „Muflonie”
Fot. rylit
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze Sobieszowie pochwalił się swoimi osiągnięciami. Była prezentacja szopek bożonarodzeniowych i cykl przedstawień działających w MDK pracowni.

Najmłodsi bywalcy sobieszowskiego domu kultury przedstawili wystawę szopek i ozdobnych aniołów, które sami wykonali. Prezentacja odbyła się przy akompaniamencie kolęd w wykonaniu młodzieży z pracowni muzycznych.

A w sali widowiskowej „Muflonu” zgromadziła się spora widownia zachęcona zapowiedziami imprezy na plakatach. Wysłuchano koncertu, w którym instruktorzy domu kultury wraz z uczestnikami poszczególnych sekcji zaprezentowali to, co najlepsze.

Wystąpiły dwa zespoły muzyczne: „Ekam Bar’d” i „Spontan”. Teatr „Metafora” pokazał fragment spektaklu. Występy były przeplatane prezentacjami sekcji fotograficznej i plastycznej prowadzonej przez instruktorów.

Prawdziwą furorę zrobiły jednak tancerki z zespołu „HAYAT”. Panie w różnym wieku z gracją pląsały na scenie. Widzowie podziwiali ich wyczyny: od tańca brzucha, poprzez taniec flamenco, do tańca nowoczesnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group