Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6512
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Świąteczny klimat na jarmarku w JCK

Poniedziałek, 18 grudnia 2017, 14:22
Aktualizacja: Wtorek, 19 grudnia 2017, 7:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Świąteczny klimat na jarmarku w JCK
Fot. Przemek Kaczałko
Siedziba Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. 1 Maja 60 w Jeleniej Górze była miejscem, gdzie po raz kolejny można było poczuć magię świąt dzięki Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu. Impreza bez zbędnego rozmachu, klimatyczna, z mnóstwem rękodzieł cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Do udziału w jarmarku organizatorzy zaprosili lokalnych artystów i rzemieślników, którzy prezentowali artykuły bezpośrednio związane z Bożym Narodzeniem. - Przepiękne ozdoby choinkowe, wykonywane w różnych technikach, anioły ze szkła, drewna, ceramiki, piernikowe domki, serduszka, stroiki, zabawki z drewna, wyjątkowej urody biżuteria, artystyczne szkło i ceramiczne cuda, lalki szmaciane, poduszeczki czy filcowe ozdoby. Nie zabrakło też produktów regionalnych, które coraz częściej pojawiają się na wigilijnych stołach.

Wśród odwiedzających jarmark, były osoby, które szukały wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby, ale też miłośnicy świątecznego klimatu, którzy specjalnie przybywali, aby wymienić się przepisami kulinarnymi z użyciem produktów ekologicznych czy nawet porozmawiać o przygotowaniach do świąt i złożyć sobie życzenia.

Jarmark Bożonarodzeniowy w JCK odbył się już po raz 16., więc ma już swoją tradycję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group