Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6273
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Superbieg z widokiem na góry

Sobota, 23 kwietnia 2016, 23:05
Aktualizacja: 23:06
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Superbieg z widokiem na góry
Fot. organizator
Po raz czwarty w Jeleniej Górze wystartuje Półmaraton oraz Jeleniogórska Dziesiątka – zmieniła się data i trasa biegu. W ramach biało–czerwonego weekendu majowego już w Święto Pracy (1 maja) około tysiąca osób wybiegnie z Placu Piastowskiego w Cieplicach i w tym samym miejscu będą finiszować, ale po pokonaniu trasy wiodącej przez Staniszów, Sosnówkę i Podgórzyn.

Nowa trasa Superbiegu to też nowe hasło: Bieg z widokiem na góry! Zarówno zawodnicy, jak i kibice będą mogli podziwiać w trakcie zawodów Karkonosze, czy Zamek Chojnik, a meta na Placu Piastowskim w Cieplicach również ma swoje uroki. Już o godz. 10:30 planowana jest rozgrzewka przeprowadzana przez instruktora fitness, start półmaratonu przewidywany jest an godz. 11:00, a dziesięć minut później biegacze wyruszą na dystansie 10 km. Trasa posiada atest PZLA.

W miejscu startu i mety dla kibiców przewidziano liczne atrakcje, więc warto tego dnia wesprzeć biegaczy wyczynowych, jak i stanowiących większość – amatorów, dla których sam udział i bicie rekordów życiowych, to wystarczająca nagroda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
328
Tak
12%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group