Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6423
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łask: Sukcesy młodych zawodników JKSh

Środa, 17 grudnia 2008, 16:09
Aktualizacja: Czwartek, 18 grudnia 2008, 11:25
Autor: JEN
Łask: Sukcesy młodych zawodników JKSh
Fot. Jeleniogórski Klub Shidokan
W Łasku odbył się w ubiegłą sobotę (13 grudnia) Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Karate dla dzieci i juniorów w dwóch kategoriach: dla najmłodszych w sumo grapling i dla dzieci starszych i młodzieży bare knuckle karate.

Wśród zgłoszonych do zawodów ponad 90 zawodników aż 26 reprezentowało Jeleniogórski Klub Shidokan. Dla niektórych był to debiut w takich zawodach.

W sumo grapling na najwyższym podium w swoich kategoriach wagowych stanęli: Katarzyna Misiura i Maciej Kuśmierek. Na drugich miejscach znaleźli się: liczący 6 lat, najmłodszy uczestnik turnieju - Kacper Orzeszo Orłowski, Dawid Rola, Tosia Wasiucionek, Adam Nowak i Szymon Borowiec. A trzecie miejsca wywalczyli: Michał Grzesiak i Maciej Jurczyk.

Natomiast w bare knuckle karate medalowe miejsca zdobyli: pierwsze – Kamil Kaczmarek, drugie – Kamila Musialik i Bartosz Bożek.

Na pochwałę zasługują: Aleksandra Wielento i Kamila Polak, które startowały w drugiej kategorii razem z chłopcami i nieźle sobie radziły.

Podczas turnieju rozdane zostały certyfikaty i pasy mistrzowskie po egzaminach, które prowadził twórca shidokan karate – mistrz Yoshiji Soeno.

Mistrzowskie stopnie uzyskali: I dan - Ernest Pawłowski i Jacek Waluk, II dan - Przemysław Jończy i III dan – Mariusz Ligiżyński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group