Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5978
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sukces Natalii Tarki uczennicy Rzemiosł

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 21 lutego 2018, 7:12
Aktualizacja: 22:54
Autor: Rzemiosła
Nagrodzona praca
Fot. Natalia Tarka
Uczennica Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze z kierunku fototechnik – Natalia Tarka – otrzymała niedawno wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Mój autoportret”.

Konkurs został zorganizowany przez Stowarzyszenie Łazęga Poznańska, a prace były oceniane przez jury w składzie: Bartosz Seifert, Szymon Piotr Kubiak, Maciej Krajewski. Wernisaż wystawy pokonkursowej odbył się 10 lutego w Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska w Poznaniu. Prace można oglądać do końca lutego.

Natalia mieszka w Szklarskiej Porębie, uczy się na fototechnika w Rzemiosłach. - Zawsze chciałam iść do Rzemiosł, wcześniej co prawda do Liceum Plastycznego, ponieważ w gimnazjum miłość do sztuki zaszczepiła we mnie pani Dorota Nowak, której z całego serca dziękuję. Jednak po dniach otwartych zwyciężyło zamiłowanie do fotografii, pokazywania ludziom tego, czego sami mogliby nie zauważyć. Dzięki tej szkole mogę dalej się rozwijać, uczyć nowych rzeczy, poznawać sprzęt, z którym najprawdopodobniej nie miałabym okazji pracować – mówi.

Natalia ma za sobą własną wystawę zorganizowaną z Gabrielą Zając w Szklarskiej Porębie, oraz co roku uczestniczy w wystawie zbiorowej uczniów Rzemiosł „Inspiracje” organizowanej w Książnicy Karkonoskiej.

Dzięki nowemu sprzętowi, zakupionego w ramach dotacji unijnej, którą dostała szkoła - m.in. elektryczny system wieszania tła, greenscreen, stoły bezcieniowe, profesjonalną kamerę, aparaty, tory i wózek z siedziskiem do jazdy kamerowej, kamizelkę – stabilizator do kamery, kran do podnoszenia kamery, powiększalniki - uczniowie będą mogli się rozwijać i zdobywać cenne doświadczenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group