Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6593
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Studniówki zaliczone! Następne będą matury

Niedziela, 5 lutego 2012, 8:04
Aktualizacja: 8:04
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Studniówki zaliczone! Następne będą matury
Fot. Konrad Żurawski
Polonez w mistrzowskim wykonaniu, kabarety i inne programy artystyczne, a później już tylko tańce i hulanki aż do białego rana. Oto jak bawili się w minionych dniach abiturienci, m.in. z Zespołu Szkół Przyrodniczo–Żywieniowych w Jeleniej Górze.

Pierwsze studniówki w jeleniogórskich ośrodkach wypoczynkowych, restauracjach i klubach muzycznych za nami. Studniówki, czy może raczej wielkie bale przedmaturalne, na których – jak się okazuje, nie alkohol jest priorytetem lecz dobra zabawa na najwyższym poziomie.

Ci, którzy myślą, że abiturienci chcą tylko hulać i swawolić grubo się mylą. Dziś liczy się przede wszystkim dobry wizerunek – pokazanie się jako mistrz kabaretu, piosenki albo najnowszej, a przy tym bardzo wykwintnej mody.

Dzisiejsi „studniówkowicze” w dużej mierze sami przygotowują imprezy – i to imprezy bardzo wysokich lotów z muzyką na żywo, profesjonalnymi dj-ami, dobrą kuchnią itp. na których nie tylko czuć radość, ale i włożone w nie serce. Dlatego też, pierwsze studniówki w Jeleniej Górze wypadły bardzo dobrze – choć było hucznie, to z klasą i dobrym smakiem. W galerii: studniówka ZSPŻ. Zachęcamy Was również gorąco, abyście przysyłali nam zdjęcia z innych studniówek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group