Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5885
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Studniówki w pałacu. To dopiero były bale

Środa, 30 stycznia 2013, 7:41
Aktualizacja: Czwartek, 31 stycznia 2013, 6:47
Autor: Org
Region: Studniówki w pałacu. To dopiero były bale
Fot. Archiwum Pałacu
Styczeń dobiegł końca i zamknął za sobą wspaniały czas, w którym odbywały się bale studniówkowe. Z początkiem roku 2013 Pałac Brunów odwiedziło ponad dwa tysiące uczniów. Tutaj na studniówki przyjechali m.in. uczniowie jeleniogórskiego „Ekonoma” i II LO im. Norwida w Cieplicach, a także uczniowie z Bolesławca, Lubania, Lwówka Śląskiego czy Rakowic.

- Sala Balowa pałacu wypełniona po brzegi młodymi, pięknymi i pełnymi energii młodymi ludźmi tętniła życiem przez wszystkie weekendy stycznia. Młodzież z okolicznych miast i miejscowości bawiła się z pełną kulturą od zmierzchu do późnych godzin nocnych, niekiedy prosząc orkiestrę o bisy, które trwały do porannego brzasku – mówi Oskar Matkowski z brunowskiego Pałacu.

Jednakże sam bal, to nie tylko zabawa i tańce. - Każda ze szkół i klas chcąc pozostawić po sobie coś więcej, niż wspomnienie na tablicy absolwentów, przygotowała przeróżne programy artystyczne, które bez wątpienia mogłyby się równać z najbardziej profesjonalnymi. Pojawiali się mistrzowie kabaretu, piosenki, tańca, parodii. Podziwu i dobrej zabawy było mnóstwo. Nauczyciele salwy śmiechu przeplatali łzami wzruszenia, które - jak sami mówili - na długo pozostaną w ich pamięci – podkreślał Oskar Matkowski.

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group