Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5826
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Streetball 2014 – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 15 września 2014, 2:42
Aktualizacja: Wtorek, 16 września 2014, 17:00
Autor: MDvR
Fot. Tomasz Raczyński
Za nami emocje związane z koszykarskim turniejem Streetball Jelenia Góra 2014. Poniżej przedstawiamy wyniki decydujących spotkań, a także klasyfikacje końcowe imprezy. Zapraszamy ponadto do obszernej fotogalerii autorstwa Tomasza Raczyńskiego.

Wyniki z niedzieli:

BOISKO E
10.00: półfinał 99-01 chłopcy 4M – Czikity 6-7
10.15: półfinał 02-03 chłopcy LeBrony – Zapachy spod pachy 14-2
10.30: półfinał 04-05 chłopcy Kobry – Skitez 4-0
10.45: półfinał 02-03 dziewczęta Gwiazdy – Nie powiem 0-8
11.00: mecz o 3 miejsce 99-01 chłopcy 4M – Mysłakowice Basket 10-9
11.15: mecz o 3 miejsce 04-05 chłopcy Skitez – IV B z Dwójki 4-3
11.30: finał 96-98 chłopcy Kondori – Bimbrownicy 12-6
11.45: finał 02-03 dziewcząt Nie powiem – Makawi 5-7
12.00: finał 04-05 chłopcy Kobry – Kondori 5-9
12.15: finał 02-03 chłopcy LeBrony – MZK 6-3

BOISKO F
10.00: półfinał 99-01 chłopcy Kondori – Mysłakowice Basket 14-4
10.15: półfinał 02-03 chłopcy Smerfy – MZK 0-21
10.30: półfinał 04-05 chłopcy Kondori – IV B z Dwójki 18-0
10.45: półfinał 02-03 dziewczęta Crayzolki – Makawi 2-9
11.00: mecz o 3 miejsce 02-03 chłopcy Zapachy spod pachy – Smerfy 4-1
11.15: mecz o 3 miejsce 02-03 dziewcząt Gwiazdy – Crayzolki 0-12
11.30: finał 04-05 dziewcząt Marsjanki – Zapominalskie 6-0
11.45: finał 99-01 dziewcząt Just do it – Chicago Bulls 11-7
12.00: finał 99-01 chłopcy Czikity – Kondori 1-7
12.15: finał open Kondori – Termy Cieplickie 8-9

Klasyfikacje końcowe

OPEN
1. Termy Cieplickie
2. Kondori
3. Cztery Korzenie
4. Banda Białasów

1996-1998 CHŁOPCY
1. Kondori
2. Bimbrownicy
3. Springs
4. Filip i przyjaciele

1999-2001 CHŁOPCY
1. Kondori
2. Czikity
3. 4M
4. Mysłakowice Basket

2002-2003 CHŁOPCY
1. LeBrony
2. MZK
3. Zapachy spod pachy
4. Smerfy

2004-2005 CHŁOPCY
1. Kondori
2. Kobry
3. Skitez
4. IV B z Dwójki

1996-1998 DZIEWCZĘTA
Dream Team

1999-2001 DZIEWCZĘTA
1. Just do it
2. Chicago Bulls
3. Smerfy
4. KPWM

2002-2003 DZIEWCZĘTA
1. Makawi
2. Nie powiem
3. Crayzolki
4. Gwiazdy

2004-2005 DZIEWCZĘTA
1. Marsjanki
2. Zapominalskie
3. Pantery
4. Czarne Lolowniczki

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~**** 19-09-2014 13:23
zdjęcia jak zawsze na jelonce zaje....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group