Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 16920
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażnicy ratowali chorego

Wtorek, 24 maja 2016, 8:07
Aktualizacja: 8:09
Autor: SM
Jelenia Góra: Strażnicy ratowali chorego
Fot. Archiwum
Patrol Straży Miejskiej udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu z objawami napadu padaczkowego. Do zdarzenie doszło przy ulicy Pionierów Jeleniej Góry około północy z 21/22 maja.

Patrol Straży Miejskiej (strażnik i strażnik ratownik) udał się w okolicę salonu gier w związku ze zgłoszeniem o zakłócaniu ciszy nocnej. Na miejscu przed lokalem funkcjonariusze SM zastali leżącego na chodniku około 30 letniego mężczyznę z objawami napadu padaczkowego. Strażnicy udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy oraz zabezpieczyli go, aby nie doznał urazów.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Do czasu przybycia karetki strażnicy monitorowali podstawowe funkcje życiowe poszkodowanego. Z przeprowadzonego wywiadu ratowniczego wynikało, że 30 latek choruje i ma ataki padaczki.

Przybyły na miejsce zespół ratowników medycznych potwierdził u mężczyzny atak padaczki oraz stwierdził znacznie obniżony poziom cukru we krwi.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
361
Bardzo dobry pomysł
63%
Jestem przeciwny/a
30%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Na wiosnę z Jeleniej do Jagodnej
 
Aktualności
UFOLUDEK w Mysłakowicach
 
Kultura
Podróż w czasie na dawną Śnieżkę
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze – tańsze bilety
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group