Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4040
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Stracona przez narkotyki

Środa, 12 sierpnia 2009, 17:42
Aktualizacja: 19:46
Autor: Angela
Wpółnagą i wpółprzytomną kobietę spotkali dzisiaj rano strażnicy miejscy patrolujący teren przy parkingu wielopoziomowym przy ulicy Pijarskiej. Ta sama jeleniogórzanka paradowała tu kompletnie rozebrana dwa tygodnie temu. Znana jest z nadużywania środków odurzających.

Kobieta na pierwszy rzut oka wygląda na nie więcej niż 16 lat. Ma młodą, ale zniszczoną twarz. W rzeczywistości liczy sobie 26 lat. Ci, którzy ją znają, mówią, że jest już „stracona”. Kobieta regularnie się narkotyzuje, śpi gdzie popadnie, obraca się w złym towarzystwie i oddaje się rozpuście.

Dzisiaj kolejny raz spotkali ją patrolujący teren strażnicy miejscy. Kobieta była półprzytomna, zachowywała się, jakby była na głodzie. Miała porozpinane ubranie od pasa w górę. Nieopodal niej stała grupka okolicznych pijaczków, który z kobiety urządzili sobie pośmiewisko.

Strażnicy na miejsce wezwali karetkę pogotowia, która odwiozła ją do szpitala. Jeleniogórzanka nie skarżyła się, że ktoś ją skrzywdził czy wykorzystał. Nie chciała też składać żadnych zeznań. Jak mówią, ci którzy ją widują w tzw. melinach, jeśli ktoś jej nie pomoże i sama nie będzie chciała sobie pomóc, skończy marnie.

Po każdej interwencji straży czy policji oraz po wizycie w szpitalu, kobieta wraca bowiem w ten sam rejon i zachowuje się podobnie jak dziś

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group