Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6070
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stowarzyszenie Inwalidów Wzroku ma Klub Melomanów

Wtorek, 19 listopada 2013, 6:50
Aktualizacja: 6:53
Autor: SIW
Jelenia Góra: Stowarzyszenie Inwalidów Wzroku ma Klub Melomanów
Fot. SIW
Klub Melomanów to kolejne przedsięwzięcie jeleniogórskiego Stowarzyszenia Inwalidów Wzroku. Po klubie nordic walking, który do jesieni tego roku odbył 12 wycieczek, członkowie Stowarzyszenia realizują swą kolejną pasję, m.in. wyjeżdżając do wrocławskiej opery i operetki.

Takich wyjazdów w tym roku było pięć. - We wrześniu byliśmy na operetce „Mistrz i Małgorzata” Michaiła Bułhakowa , a ostatnio w Hali 100-Lecia podziwialiśmy operę Georga Bizeta „Poławiacze Pereł” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego – informuje Pani Grażyna Szablewska, wiceprezes SIW.

- Zaczynaliśmy od 20-osobowej grupy, a dziś już okazuje się, że 50-osobowy autokar jest za mały, tylu mamy chętnych. Jako niedowidzący korzystamy z ulgowych biletów, przy zachowaniu dobrych miejsc na początku widowni. Koszt biletu na ostatni spektakl wyniósł 50 zł od osoby – dodaje.

- Śledzimy repertuar opery i operetki, a na interesujące nas spektakle będziemy organizowali wyjazdy informując o tym za pośrednictwem życzliwej Jelonki.com i strony internetowej KSON, www.kson.pl – mówi pani Grażyna.

W wyjazdach mogą brać udział członkowie innych organizacji lub nigdzie niezrzeszeni. Na marginesie warto dodać, że „Poławiaczy Pereł” oglądało wiele wycieczek z Jeleniej Góry, co jest dowodem zapotrzebowania naszej społeczności na spektakle teatru muzycznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group